Диск за сечење метал 125 x 1 x 22.2mm INOX 100pcs

4.490,00 ден 4.990,00 ден

На залиха

Опис

 

DEWALT Диск за сечење метал – 100 парчиња

Професионален диск од алуминиум оксид дизајнирани за бежични алати, за максимална издржливост и зголемени перформанси.
OSA акредитирани

 

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3,35 кг
Димензии (пакет) 16 × 14,3 × 14,3 cm
Бренд

EAN: 5054905288471