Додаток надувувач глава Multievo

Категорија SKU: MTNF9-XJ

2,790.00 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Додаток надувувач глава компактен за Multievo 18V со димензии 17.5 x 13 x 9.5 cm и тежина 500 гр е идеален за надувување гуми и спортска опрема.

Поседува манометар за прикажување на притисокот и PSI за да знаете колку се надувани гумите. Вградениот простор за складирање ги чува двата адаптери безбедни и го елиминира ризикот од нивна загуба.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.65 кг
Димензии (пакет) 13.5 × 9.5 × 18 cm
Технологија

Бренд

EAN: 5035048434529