Глодалка-фреза 2000W 12 мм 8000-2000rpm во куфер

Категорија SKU: DW625EKT-QS

34,990.00 ден 49,990.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 9.23 кг
Димензии (пакет) 45 × 34 × 30 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048559819