Компактно метро 5m 28mm

Категории , SKU: DWHT38114-0

790,00 ден 990,00 ден

На залиха

Опис

Компактно метро долго 5m и широко 28mm.

Ергономски дизајн со гумена облога на куќиштето за голема издржливост. Лентата е обложена со „Tough blade“, отпорна на триење. Силен уред за заклучување за висока удобност при работа и поголема сигурност.

Дополнителни информации

Бренд

EAN: 3253560381141