Косилка за трева Тример 350W 25cm со плус конец 6m

2,990.00 ден 3,790.00 ден

На залиха

Опис

Удобен и лесен за употреба
Моќен мотор од 350 W и ширина на сечење 25 cm за ефикасно средување на мали градини
Секундарна рачка за зголемена удобност

Тримерот за тревник GL360SB-QS е идеална алатка за одржување на тревата во градини со средна големина. Компактен и избалансиран, ви овозможува да ги исечете рабовите на тревникот со минимален напор, и да ја одржувате вашата градина секогаш чиста и уредна. Опремен е и со потпорно тркало кое ви овозможува да се префрлите на функцијата за рабови во само неколку чекори.

Вклучува дополнителен конец од 6 метри

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2.25 кг
Димензии (пакет) 102 × 22.5 × 10.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048335154