Кутија организер 9 прегради

Категорија SKU: 1-93-978

1,090.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.053 кг
Димензии (пакет) 37.5 × 16.3 × 22 cm
Бренд

EAN: 3253561939785