Одвртувачи комплет 57 пар

Категорија SKU: STHT0-62143

2,090.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.795 кг
Димензии (пакет) 31.5 × 18 × 8 cm
Бренд

EAN: 3253560621438