Потопна пумпа за чиста вода 750W INOX

Категорија SKU: BXUP750XCE

5,999.00 ден

Нема на залиха

Опис

Потопна пумпа за чиста вода со влезна моќност од 750W.

Цврста конструкција од нерѓосувачки челик која овозможува отпорност од корозија и спремност да се справи во сите потопни активности.

Компактен дизајн кој е идеален за користење во тесни простории, едноставен за чистење и одржување.

Поседува 3 заменливи фитинзи кои овозможуваат правилен дијаметар при избор на брзина на проток на вода.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 5 кг
Димензии (пакет) 15 × 15 × 30.8 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8016287517577