Потопна пумпа за нечиста вода 750W

Категорија SKU: BXUP750PTE

5,990.00 ден

Нема на залиха

Опис

Потопна пумпа за нечиста вода со влезна моќност од 750W.

Цврста термопластична конструкција која овозможува отпорност од корозија и способност да испумпува чиста и нечиста вода.

Поседува 3 заменливи фитинзи кои овозможуваат правилен дијаметар при избор на брзина на проток на вода.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 5.24 кг
Димензии (пакет) 16.7 × 16 × 35.7 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8016287517560