Сет ласер DW088CG и метро DW099E

Категорија SKU: DW0889CG-XJ

27,990.00 ден

Нема на залиха

Опис

DW099E ласерско метро со ласерска диода 635nm и опсег до 30 метри и толеранција +/- 3мм на 10 метри. Метрото користи две батерии ААА.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2 кг
Димензии (пакет) 42 × 18 × 34.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5054905238131