Аку.вибр.дупчалка/одвртувач 18V 1.3Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 1,3 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 42 Nm
Број на вртежи 1550 rpm
Број на удари 25500 bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење во дрво mm
Макс. дупчење во метал mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 1,72 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 228 mm
Висина 191 mm
Ширина 53 mm
EAN: 5035048444528 SKU: DCD776C2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.003 кг
Димензии(пакет) 39 × 34 × 11.8 cm
Платформа

Бренд