Аку.вибр.дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 1.5 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 65 Nm
Број на вртежи 0-500/1750 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Макс. дупчење во дрво 30 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 1,5-13 mm
Тежина 1,52 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 204 mm
Висина 198 mm
Ширина 67 mm
EAN: 5035048664971 SKU: DCD778S2T-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.923 кг
Димензии(пакет) 43.5 × 35 × 12 cm
Платформа

Бренд