Аку.вибр.дупчалка/одвртувач 18V 2Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

18,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 60 Nm
Број на вртежи 2000 rpm
Број на удари 34000 bpm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Макс. дупчење во дрво 38 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 1-13 mm
Тежина Kg
Тежина со батерија 1.7 Kg
Должина 197 mm
Висина 218 mm
Ширина 67 mm
EAN: 5035048410646 SKU: DCD795D2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.424 кг
Димензии(пакет) 44 × 12 × 34 cm
Платформа

Бренд