Аку. одвртувач за гипс картон 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

15,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Механички брзини 1 /
Максимален вртежен момент 5-30 Nm
Број на вртежи 0-4400 rpm
Број на удари / bpm
Макс. дупчење во бетон / mm
Макс. дупчење во дрво / mm
Макс. дупчење во метал / mm
Капацитет на стезна глава 1/4
Тежина 1,08 Kg
Тежина со батерија / kg
Должина 262 mm
Висина 203 mm
Ширина / mm
EAN: 5035048468715 SKU: DCF620N-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.41 кг
Димензии(пакет) 28.5 × 21 × 7.5 cm
Платформа

Бренд