Аку. Правосмукалка 18V 7.5L без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,390 ден 8,390 ден

Има Залиха

EAN: 5035048665671 SKU: FMC795B-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.25 кг
Димензии(пакет) 43.7 × 29 × 34.8 cm
Бренд