Аку. сет 18V од 5 алати 3 батерии 5Ah 2 куфери

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

93,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048646052 SKU: DCK551P3T-QW Категории: ,

Опис

 • DCD796 Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V; 2000rpm; 70Nm
 • DCF887 Батериски ударен одвртувач 18V; 0-3250rpm; 205Nm
 • DCL050 Батериска LED светилка 18V; 250-500lm
 • DCS391 Батериска циркуларна пила 18V; 5150rpm; 165x20mm
 • DCS331 Батериска убодна пила 18V; 3000rpm
 • 3 X 5.0Ah Li-Ion батерии
 • Универзален брз полнач
 • TSTAK I Куфер
 • TSTAK VI Куфер

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 16.78 кг
Димензии(пакет) 34.5 × 34.5 × 47 cm
Платформа

Бренд