Бургија за бетон 14x200mm EXTREME

  • Брза Испорака

    Добијте ги производите за рекордно време
  • Едноставен Поврат

    Политика на поврат, за безбедно пазарување
  • Секогаш Автентични и Оригинални

    Нудиме само производи со 100% проверено потекло
  • Безбедно Пазарување

    Вашите податоци се безбедни во секој момент
  • ДДВ

    "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

590 ден

Има Залиха

EAN: 5035048489499 SKU: DT6691-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.132 кг
Димензии(пакет) 28 × 5.5 × 2 cm
Бренд