Бургија за метал 10/1 9.0 HSS-G

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,590 ден

Има Залиха

EAN: 5035048052259 SKU: DT5555-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.47 кг
Димензии(пакет) 15.5 × 4.5 × 4 cm
Бренд