Бургија за метал 10/1 7.0mm HSS E COBALT

Категорија SKU: DT4936-QZ

3,690.00 ден

Само 2 останати на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.272 кг
Димензии (пакет) 15 × 3.5 × 3.1 cm
Бренд

EAN: 5035048534861