Бургија SDS+ 5x110x50mm EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

210 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048054796 SKU: DT9504-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.048 кг
Димензии(пакет) 20 × 5 × 2 cm
Бренд