Глодалка-фреза 1400W 12mm 8000-20.000rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

Карактеристики

Влезна моќност 1400 W
Број на вртежи 8000/24000 rpm
Вертикално движење 55 mm
Прифат на главата 12 mm
Максимален дијаметар на глодање 36 mm
Тежина 3.1 Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 5035048318843 SKU: DW622K-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.514 кг
Димензии(пакет) 37.5 × 30 × 25 cm
Платформа

Бренд