Креда за обележување 113g плава

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

110 ден

Има Залиха

EAN: 3253561474033 SKU: 1-47-403 Категорија:

Опис

Сина креда во прав за обележување. Висока отпорност на атмосферски влијанија. Специјална формула за висока видливост и отпорност на вода.
Содржина 115g
Боја – сина

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.14 кг
Димензии(пакет) 15 × 4 × 5.5 cm
Бренд