Кружна стругалка за глет маса – Жирафа 750W Торба и LED

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 750 W
Број на вртежи 600-1700 rpm
Димензии на диск 225 mm
Димензии на хартија 225 mm
Ексцентар mm
Тежина 3.75 Kg
Должина mm
Висина 1.25 – 1.8 m
EAN: 5035048723647 SKU: SFMEE500S-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.08 кг
Димензии(пакет) 73.5 × 27 × 26 cm
Платформа

Бренд