Кутија организер 29,2 x 37,5 x 6,7 cm SORT MASTER

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

790 ден

Има Залиха

EAN: 3253561974830 SKU: 1-97-483 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.69 кг
Димензии(пакет) 37.5 × 6.8 × 28.8 cm
Бренд

STANLEY