Куфер за алат со организер IP54 TSTAK длабок

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Ширина 440 mm
Длабочина 333 mm
Висина 323 mm
Должина 440 mm
Број на составни делови 1 /
Број на фиоки / /
Број на прегради / /
Број на организери 1 /
Ниво на заштита 54 IP
Максимална носивост 30 Kg
EAN: 3253561833434 SKU: DWST83343-1 Категории: ,

Опис

Куфер за алат со организер IP54 TSTAK, длабок.

Цврст и компактен дизајн со метален преден дел за зголемување на издржливоста и векот на траење. Можност за заклучување со катанец (не е вклучен) за дополнителна безбедност, а со инсталирање на DEWALT Tracker преку DEWALT Tool Connect може да се следи движењето на куферот. Можност за лесно поврзување на куферот со останатите куфери од програмата TSTAK. Нивото на заштита IP54 гарантира заштита од прашина и воден млаз. Поседува долга алуминиумска рачка за носење и горен дел на организатор што овозможува лесен пристап до малите додатоци.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.22 кг
Димензии(пакет) 42.5 × 32 × 32.5 cm
Платформа

Бренд