Куфер за алат TSTAK IP54 30Kg плиток

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Ширина 440 mm
Длабочина 333 mm
Висина 162 mm
Големина во инчи /
Број на составни делови 1 /
Број на фиоки / /
Број на прегради / /
Број на организери / /
Ниво на заштита 54 IP
Максимална носивост 30 Kg
EAN: 3253561833458 SKU: DWST83345-1 Категории: ,

Опис

Куфер за алат плиток со ниво на заштита IP54 од програмата TSTAK.

Капацитет на товарење 30kg со димензии 440mm x 440mm x 162mm и длабочина 333mm. Предна и горна рачка за транспорт и можност за заклучување со катанец (не е вклучен) за поголема безбедност. Во внатрешноста поседува влошка од пена за да се чуваат алатите безбедни за време на транспортот. Нивото на заштита IP54 овозможува заштита од вода и прашина на алатите. Има можност за додавање куфери од програмата TSTAK за полесен транспорт и складирање.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.04 кг
Димензии(пакет) 42.5 × 15.5 × 33 cm
Платформа

Бренд