Линиски ласер ротациски REVIVA за домашна употреба

Категорија SKU: REVBDLL100-XJ

1.590,00 ден 2.190,00 ден

На залиха

Опис

BLACK+DECKER Линиски ласер ротациски REVIVA – за домашна употреба

Овој ласер е брз и едноставен за употреба. Идеален за вашиот дом, за акачување слики, огледала, завеси или поставување на полици и кабинети.
Опремен со две големи вијали со меурчиња со позадинско осветлување за максимална видливост. Обезбедува прецизни и сигурни резултати секој пат.
За дополнителна практичност и работа без раце, ласерот може да се монтира во 360° ротирачки ѕиден носач, овозможувајќи ви да ја проектирате ласерската линија под кој било агол. Се напојува со две AA батерии.
Куќиштето на секој BLACK+DECKER reviva безжичен ласер е направен со Tritan™ Renew 50% сертифициран рециклиран материјал и содржи количина рециклиран материјал еквивалентна на тежина од 3 пластични шишиња од 0,5L.

Вклучува
(1) BLACK+DECKER® reviva™ Ласер
(1) 360 степени ротирачки држач ѕид
(2) АА батерии

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,23 кг
Димензии (пакет) 9,9 × 7,8 × 6,7 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5054905311117