Појас за алат 60 x 25,5 x 7,5 cm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,590 ден

Има Залиха

EAN: 3253561961786 SKU: 1-96-178 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.71 кг
Димензии(пакет) 61 × 5 × 27 cm
Бренд

STANLEY