Рачна хефталка алуминиумска 6-14mm Тип G HeavyDuty

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,990 ден

Нема Залиха

EAN: 3253566058429 SKU: 6-TR150HL Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.671 кг
Димензии(пакет) 25.5 × 3.5 × 22.8 cm
Бренд