Ролна за обележување со креда(конец) 30m Полимер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,390 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560474805 SKU: 0-47-480 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.317 кг
Димензии(пакет) 23.4 × 17.4 × 5 cm
Бренд