Скалпел 9mm Пластичен Quick Point

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

130 ден

Има Залиха

EAN: 3253561101502 SKU: 1-10-150 Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.017 кг
Димензии(пакет) 13 × 1.7 × 1.5 cm
Бренд