Стабилна кружна пила со маса 2000W 250x30mm 77mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

54,990 ден 69,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2000 W
Дијаметар на диск 250 mm
Прифат на пилата 30 mm
Број на вртежи 4800 rpm
Аголно наклонување на пилата 0-45 °
Аголна ротација на пилата / °
Сечење при 90°/45° ( В x Ш ) / mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) / mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) / mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) / mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) / mm
Сечење при 45°/45° ( В x Ш ) / mm
Максимална длабина на пресек 77 mm
Длабочина на сечење при 90° 77 mm
Длабочина на сечење при 45° 55 mm
Димензии на масата 670×630 mm
Отсекување од десно 825 mm
Отсекување од лево / mm
Тежина 26.5 Kg
Длабина 650 mm
Должина 680 mm
Висина 330 mm

Опис

Стабилна кружна пила со маса и влезна моќност од 2000W.

Компактна и најлесна за пренос пила во својата категорија со моќен мотор за постигнување високи перформанси. Лиениот дизајн на масата обезбедува точност и прецизност, а челичниот кафез ја штити пилата од падови и удари на работното место.

Системот за заштита од преотоварување ја штити пилата при работа во екстремни случаеви, влажни или замрзнати предмети.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 34 кг
Димензии(пакет) 85.5 × 74 × 37 cm
Платформа

Бренд