Стезна чаура за глодалка DW625E 8mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5011402277797 SKU: DE6274-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.246 кг
Димензии(пакет) 20.8 × 11.6 × 2 cm
Бренд