Столарско длето 12mm 5002

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

470 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560165406 SKU: 0-16-540 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.116 кг
Димензии(пакет) 32.5 × 5 × 2.5 cm
Бренд