Транспортна количка со тркала

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,990 ден 5,190 ден

Има Залиха

Карактеристики

Ширина 620 mm
Длабочина 375 mm
Висина 425 mm
Големина во инчи /
Број на составни делови /
Број на фиоки 1
Број на прегради /
Број на организери 1
Ниво на заштита / IP
Максимална носивост 35 Kg

Опис

STANLEY транспортна количка со тркала е дизајнирана за складирање на електричен и рачен алат.

 • Интегриран отстранлив организер на капакот, за мали делови и додатоци, како и внатрешна отстранлива фиока.
 • Има V-жлеб, сместен на капакот, што го прави погоден засечење на цевки и други материјали.
 • Странични метални брави и катанец за поголема издржливост и безбедност.
 • Рачка за влечење и лесен транспорт.

 

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.5 кг
Димензии(пакет) 62.0 × 41.5 × 37.0 cm
Бренд