Убодна пила без ракофат 701W 3100rpm 130mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 701 W
Движења во минута 800-3100 spm
Аголно сечење до 45 °
Сечење во дрво до 130 mm
Сечење во метал до 12 mm
Сечење во PVC до 30 mm
Сечење на обоени метали до mm
Тежина 2.0 Kg
Должина 265 mm
Висина 210 mm
EAN: 5035048127803 SKU: DW333K-QS Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.6 кг
Димензии(пакет) 36.5 × 11.5 × 34 cm
Платформа

Бренд