Универзален сталак за стабилни циркулари

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048235959 SKU: DE7400-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.346 кг
Димензии(пакет) 50 × 22 × 84.5 cm
Бренд