10.8V-18V Полнач на батерии Li-Ion за во автомобил

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,490 ден

Има Залиха

Опис

Полнач на батерии 10.8V-18V Li-Ion за во автомобил.

Интелигентниот полнач ја менува стапката на полнење во зависност од типот на батеријата зголемувајќи го животниот век на батериите. Дијагностиката со LED индикатор го пренесува статусот на полнење на батеријата и дали постои проблем со напојувањето. Полни батерии од 3Ah за 90 минути (10.8V, 14.4V, 18V)

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.855 кг
Димензии(пакет) 20 × 17 × 10 cm
Платформа

Технологија

Бренд