12V.Повеќенаменска дупчалка/одвртувач 2x3Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

24,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 12 V
Капацитет на батерија 3 Ah
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент    57.5 Nm
Број на вртежи  0-425/0-1500 rpm
Број на удари / bpm
Макс. дупчење во бетон / mm
Макс. дупчење во дрво 20 mm
Макс. дупчење во метал 10 mm
Капацитет на стезна глава 1.5-10 mm
Тежина 0.9 Kg
Тежина со батерија 1 Kg
Должина 152 mm
Висина 185 mm
Ширина 60 mm
EAN: 5035048748169 SKU: DCD703L2T-QW Категории: ,

Опис

12V Повеќенаменска дупчалка/одвртувач 2x3Ah и 4 наменски додатоци.

Компактен и едноставен дизајн кој овозможува лесен пристап во тесни области на работа. Поседува мотор без четкици кој нуди оптимизирани перформанси и висока ефикасност со 2 брзини и 15 позиции. LED светло на долниот дел на алатот овозможува осветлување на работниот простор при работа во темни области. Ова е соодветен алат за дупчење во дрво и метал, но и во тешко достапни места, како што се кабинети, брави за прозорци/врати, прицврстување под мијалник-стеги за водовод и работа со електрика.

 

 

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.25 кг
Димензии(пакет) 44.1 × 35 × 12.6 cm
Платформа

Бренд