12V Ударен одвртувач 3/8“ 1x5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

21,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 12 V
Капацитет на батерија 5 Ah
Механички брзини / /
Максимален вртежен момент 340 Nm
Број на вртежи 0-2850 rpm
Број на удари 0-3600 bpm
Прифат на алат 3/8
Максимална големина на штраф 14 M
Тежина 0.8 Kg
Тежина со батерија 1 Kg
Должина 132 mm
Висина / mm
Ширина / mm
EAN: 5035048735084 SKU: DCF903P1-QW Категории: ,

Опис

Ударен одвртувач со напон 12V и прифат 3/8″. Доаѓа со полнач, 1x5Ah батерија и куфер.

Моќен ударен батериски одвртувач со прифат 3/8″ со висока излезна моќност и вртежен момент од 340Nm. Моќен мотор без четкици и електронско регулирање на брзината и ударот овозможуваат максимална контрола при работа. Цврсто куќиште од метален механизам и диоден прстен со 3 моќни LED светла за подобрена видливост. Лесен дизајн со мала тежина и ергономски гумени области за држење.

Компактибилен е со сите батерии од серијата 10.8V.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.59 кг
Димензии(пакет) 43.5 × 35 × 12 cm
Платформа

Бренд