18V Ножица за жива ограда 55cm 1x5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

24,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Должина на ножот 55 cm
Ширина помеѓу забите 25 mm
Движења на ножот 1400 /min
Кочница на ножот 1 sec
Тежина 2.9 Kg
Должина / mm
Висина / mm

Опис

Ножица за жива ограда со напон 18V со должина на нож 55cm. Доаѓа со 1x5Ah батерија и полнач.

Моќни ножици со сечило од 55cm и време на работа од 75 минути со едно полнење. Ширината меѓу забците на сечилото од 25mm гарантира повисоки перформанси и помалку заглавување при работа. Лесен и компактен дизајн од 2.9kg кој е избалансиран за да го намали заморот на корисникот при работа. Контролниот прекинувач за стартување со 2 раце го спречува случајното активирање на ножицата и несаканите последици.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.61 кг
Димензии(пакет) 96.1 × 23.9 × 19.6 cm
Платформа

Бренд