18V Ножица за кроење 32mm 1x4Ah V20

13,990.00 ден 16,990.00 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

STANLEY ножица за кроење 18V

Со подобрена технологија на батеријата, без ефект на меморија и минимално самопразнење.
Цврста и издржлива алатка, со силно, заменливо сечило со капацитет за сечење 32 мм за справување со подебели гранки – идеално за сечење на влажно или суво дрво.
Компактен, лесен и пренослив дизајн совршен за долготрајно работење.
18V STANLEY® FATMAX® V20 Power Pruner обезбедува импресивни 1000 пресеци по полнење.

Вклучува една батерија V20 4,0Ah и полнач од 2А

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3.5 кг
Димензии (пакет) 35.7 × 20.6 × 11.4 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048788516