18V Kосилка за трева Тример 1x4Ah 33cm V20

 

10,990.00 ден 12,990.00 ден

На залиха

Опис

STANLEY Косилка за трева – тример 18V

Благодарение на подобрената технологија на литиум-јонската барија од 20V добивате минимална загуба на енергија и продолжено време на работа.

Контрола на висока/ниска брзина и променлива брзина – ја максимизира ефикасноста при работата и дава подобра контрола со избирање на најсоодветната брзина при употреба.
По потреба, механизмот испушта жица од 1,6 mm.
Интегрираниот индикатор за статусот на полнење на батеријата ви овозможува да го следите нивото на полнење.
Интегрирана висечка кука за безбедно складирање – компатибилна со системот STANLEY® Track wall – приспособлив систем за складирање во вашиот дом, гаража или работилница.
Дел од новиот STANLEY® FATMAX® V20 18V батериски систем – напојувајте ги сите алатки V20 со заедничка нова и подобрена литиум-јонска батерија од 18V што ќе ви овозможи лесно да работите во градината.
Гумена телескопска рачка за удобност и лесно користење.

Тежина на производот 2,4 кг
Ширина на сечење 33 см

Доаѓа со батерија од 4,0Ah и полнач од 2A

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 4.67 кг
Димензии (пакет) 112.6 × 23.4 × 14.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048726945