18VАку. вибрациска дупчалка/одвртувач 2x4Ah

14.990,00 ден 18.490,00 ден

На залиха

Опис

Аку. вибрациска дупчалка/одвртувач со напон од 18V

Дел е од новиот опсег на батерии Stanley Fatmax V20 од 18V и доаѓа во комплет со куфер, полнач и 2x4Ah батерии. Компактен и ергономски дизајн со вградено LED светло за осветлување на работната површина при работа.

Моќен мотор без четкици со 2 брзини и вртежен момент од 80Nm, идеален за тешки задачи за навртување и дупчење во: дрво, црни и обоени метали, во производство и монтажа на мебел и сл.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 4,29 кг
Димензии (пакет) 34 × 11 × 33,5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048732328