18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x1.5Ah, куфер

Категорија SKU: BCD003C2K-QW

5,990.00 ден 9,990.00 ден

На залиха

Опис

Вибрациска дупчалка/одвртувач со напон од 18V. Доаѓа во куфер со 2×1.5Ah батерии и полнач.

Идеален за секакво дупчење и навртување во дрво, метал и пластика и опција чекан за дупчење во ѕид и бетон. Има 2 брзини, 11 позиции кои обезбедуваат прецизна контрола и прекинувач преку кој се регулира брзината. Брзо и едноставно менување на батеријата која држи до 80% во текот на 90 дена без користење, нема потреба да се полни пред секоја употреба. Ергономски дизајн и мека рачка против лизгање која обезбедува удобно користење и LED светло кое ја осветлува работната површина.

Дополнителни информации

Платформа

Бренд

EAN: 5035048695258