36V Косилка за трева 2x2.5Ah 38cm 35L

23.990,00 ден 38.490,00 ден

На залиха

Опис

BLACK+DECKER Косилка за трева 2×2.5Ah 38cm 35L

Косилка за трева со литиум-јонска батерија од 36 V за удобно и флексибилно косење трева без приклучок за струја или кабел.
6 прилагодувања на висината на сечењето (30 – 80 mm).
Индикатор кој што ви покажува кога садот за трева треба да се испразни.
Преклопните рачки и рачката за носење ви овозможуваат лесен транспорт и складирање.

Доаѓа со 2 x 2,5 Ah литиум-јонски батерии

Ширина на сечење 38 cm
Капацитет на кутијата за трева 35 литри

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 19,855 кг
Димензии (пакет) 76 × 46 × 43,5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048715239