54V Комбиниран чекан SDS-Plus 3.5J FLEXVOLT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

69,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18/54 V
Капацитет на батерија 6 Ah
Ударна енергија 3.5 J
Број на вртежи 0-1000 rpm
Број на удари 0-4480 bpm
Макс. дупчење во бетон 30 mm
Макс. дупчење со круна mm
Макс. дупчење во дрво 30 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Прифат на стезна глава SDS+
Тежина

3.7

Kg
Тежина со батерија 4.95 Kg
Должина 400 mm
Висина 250 mm
Ширина 95 mm
SKU: DCH333X2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 10.004 кг
Димензии(пакет) 44 × 29.5 × 33 cm
Платформа

Технологија

Бренд