54V комбинира чекан 9Ah 52mm FLEXVOLT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

129,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 54 V
Капацитет на батерија 12 Ah
Ударна енергија 19.4 J
Број на вртежи rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон 52 mm
Макс. дупчење со круна 150 mm
Макс. дупчење во дрво mm
Макс. дупчење во метал mm
Прифат на стезна глава SDS-MAX
Тежина 9.5 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 284 mm
Висина 644 mm
Ширина 115 mm
EAN: 5035048715710 SKU: DCH773Y2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 20.208 кг
Димензии(пакет) 70 × 57 × 20 cm
Платформа

Технологија

Бренд