54V Секач за бетон и асфалт 230mm без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

64,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 54 V
Капацитет на батерија / Ah
Дијаметар на пила 230 mm
Прифат на пилата 22,2 mm
Број на вртежи 6600 rpm
Длабочина на сечење 83 mm
Тежина 4.8 kg
Тежина со батерија / kg
EAN: 5035048669150 SKU: DCS690N-XJ Категории: ,

Опис

Секач за бетон и асфалт со напон од 54V FLEXVOLT и дијаметар на пила 230mm.

54V FLEXVOLT батеријата овозможува перформанси карактеристични како за електрични алати. Поседува мотор со висока моќност без четкици и целосно метална конструкција за врвна издржливост и ефикасност во најтешки работни услови.

Ротирачкиот штитник овозможува 5 различни позиции за подобра видливост при сечење во тесни места. Двостраниот систем за испорака на вода овозможува супериорно справување со прашината при сечење бетон.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.35 кг
Димензии(пакет) 67 × 35 × 20.5 cm
Платформа

Технологија

Бренд