Аку. дувач со 1 батерија 18V 5Ah

17,990.00 ден 23,990.00 ден

Само 1 останати на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 5.045 кг
Димензии (пакет) 78.5 × 38.5 × 19.9 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048615201